ȘEDINȚE PUBLICE DE JUDECATĂ

Aprilie 2017
DuLuMaMiJoVISa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23
24
2526272829
30      

Declaraţiile de interese

    Valer Dorneanu, preşedinte

 Marian Enache, judecător

  Petre Lăzăroiu, judecător

 Mircea Ştefan Minea, judecător

 Daniel-Marius Morar, judecător

 Mona-Maria Pivniceru, judecător

Livia Doina Stanciu, judecător

  Simona-Maya Teodoroiu, judecător

 Varga Attila, judecător

   Tudorel Toader, fost judecător

      Augustin Zegrean, fost judecător 

    Puskás Valentin-Zoltán, fost judecător

 Aspazia Cojocaru, fost judecător

 Acsinte Gaspar, fost judecător

 Ion Predescu, fost judecător

 Iulia Antoanella Motoc, fost judecător

   Toni Greblă, fost judecător

   Marieta Safta, prim magistrat-asistent (detaşat)

  Claudia Margareta Krupenschi, prim magistrat-asistent delegat, Director de cabinet al Preşedintelui

  Benke Károly, magistrat-asistent şef

   Senia Mihaela Costinescu, magistrat-asistent şef

   Valentina Bărbăţeanu, magistrat-asistent

   Ioana Marilena Chiorean, magistrat-asistent

   Ioniţa Cochinţu, magistrat-asistent

  Andreea Costin, magistrat-asistent

  Bianca Drăghici, magistrat-asistent

 Simina Gagu, magistrat-asistent

Irina Loredana Gulie, magistrat-asistent

   Patricia Marilena Ionea, magistrat-asistent

   Mihaela Ionescu, magistrat-asistent

   Ramona Daniela Mariţiu, magistrat-asistent

  Fabian Niculae, magistrat-asistent

  Cristina-Teodora Pop, magistrat-asistent

   Oana Cristina Puică, magistrat-asistent

  Ingrid Alina Tudora, magistrat-asistent

   Cristina Cătălina Turcu, magistrat-asistent

  Laura Afrodita Tutunaru, magistrat-asistent

  Cosmin-Marian Văduva, magistrat-asistent

 Maria Bratu, fost magistrat-asistent

 Doina Suliman, fost magistrat-asistent şef

   Cristina Toma, fost magistrat-asistent

  Brînduşa Alexandra Bobea, personal de specialitate juridică

  Gabriela Serena Petrescu, personal de specialitate juridică

  Claudia Sora, personal de specialitate juridică

  Cosmina-Brînduşa Marin, personal de specialitate juridică

 Ion Popescu, consilier audit

  Ruxandra Săbăreanu, secretar general

  Ştefania Anghelache, director

  Anca Bucur, şef serviciu

   Cristina Tănase, şef serviciu

Rodica Dobrescu, şef birou

   Eugenia Miron, şef birou

  Nicoleta Nimor, expert

   Mihaela Matache, grefier şef

  Nicoleta Stavarache, grefier

  Ionela Marin, grefier

  Maria Ivan, grefier

  Dorela Floriana Sandu, grefier

  Florentina Buzatu, grefier

 Steluţa Liliana Cimpoeru, grefier

 Mariana Geantă, grefier

 Adina Larisa Samsonov

 Constantin Poenaru, consilier (fost şef serviciu)

 Niculina Arboreanu, consilier

 Ioana Lazăr, fost consilier audit

 Vasile Zecheru, fost director general

 Alina Vlăşceanu, fost şef birou

 Elena Julieta Drăgan, fost şef serviciu - caracter temporar

 Violeta Nicolae, fost şef birou - caracter temporar

 Lili Elena Baracu, fost grefier